Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it. I have t like two weeks now and it’s great
Color: Black
Price: 17kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Height | 0.1 cm |
| Length | 15 cm |
| Width | 9 cm |
| SKU | sb2408149911939619 |
Author: l***a
Date:
Review: Love it. I have t like two weeks now and it’s great
Color: Black
Author: e***a
Date:
Review: good can stay up to 5 days, looks real
Color: Black
Author: 5***n
Date:
Review: This tattoo is lovely I love it so much it is such a brilliant quote
Color: Black
Author: v***s
Date:
Review: ITS AMAZING GIRLIES PLEASE LIKE MY COMMENT 🙏🏽
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.